Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

199,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2019 Home and Business - edícia pre profesionálnych používateľov Microsoft...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2019 Home and Business - edícia pre profesionálnych používateľov

Microsoft Office 2019 je najnovšia verzia osvedčeného softvéru na vytváranie a navrhovanie textov a výpočtov vrátane ich prehľadnej prezentácie a zverejňovania a na bezpečnú komunikáciu s ostatnými zamestnancami a partnermi.

 Home and Business Edition Office 2019 poskytuje profesionálom v oblasti podnikania široké portfólio funkcií a nástrojov na bezproblémové zvládnutie všetkých typických úloh vo firmách. Na spracovanie textov použite Word s jeho všestrannými možnosťami, na vytváranie a vyhodnocovanie tabuliek Excel a na atraktívne prezentácie výsledkov PowerPoint, ktorý môžete navrhnúť aj na tlač pomocou softvéru Publisher. Outlook uľahčuje správu každodenného prívalu e-mailov a efektívnejšie organizuje komunikáciu s obchodnými partnermi a kolegami.

Snákupom  balíka Microsoft Office 2019 Home and Business získajú súkromní aj firemní používatelia všetky dôležité nástroje, ktoré potrebujú na úspešné zvládnutie všetkých každodenných úloh pri spracovaní dát a dokumentov - vrátane komunikácie po celom svete - s komponentmi Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a digitálnym poznámkovým blokom OneNote. Okrem toho pred stratou dát chránia osvedčené funkcie, ako je prevencia straty dát, komplexne spravovateľné bezpečnostné predpisy upravujú aj individuálne prístupové práva k súborom; MS Office samozrejme spĺňa aj prísne predpisy EÚ o ochrane údajov.

Softvérový balík aktuálnej edície Home and Business Edition 2019 navyše obsahuje množstvo praktických optimalizácií pre profesionálnu a efektívnu prácu bez bariér, ako aj výmenu dokumentov pre spoločnú prácu, najmä v cloude. Okrem toho sa všetky programy Office dajú používať aj ako webové aplikácie Office.

 Office 2019 Home and Business Edition je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako jedna licencia; môžete tiež využiť našu špeciálnu ponuku za nízku cenu. V nasledujúcom prehľade nájdete všetky výhody, ktoré vám Office 2019 ponúka.

Zvýšená používateľská prívetivosť balíka Office 2019 Home and Business

Okrem nových funkcií programu 2019 Office Suite boduje aj mnohými individuálnymi vylepšeniami existujúcich aplikácií, ktoré celkovo výrazne zvyšujú používateľskú prívetivosť a jednoduchosť používania.

Zahŕňa aj funkcie na optimalizáciu prístupnosti vo všetkých programoch, napríklad prostredníctvom podpory medzinárodných noriem vrátane praktických návrhov na dizajn príslušných dokumentov, ktoré sú doplnené zvukovými poznámkami. Na tento účel sú v časti "Jednoduché používanie" zahrnuté ďalšie možnosti s veľkým výberom tónov pre "Poskytovanie spätnej väzby so zvukom". Word má teraz v Office 2019 diskrétnejšie pozadie na sústredenú prácu s tmavými témami Tmavosivá a Čierna, ako aj funkciu prevodu textu na reč.

Nástroje na učenie, ktoré nájdete v ponuke "Zobraziť", umožňujú ešte jednoduchšie upraviť šírku stĺpcov, farby a ďalšie nastavenia na zlepšenie čitateľnosti textov. Pomocou funkcie hlasného čítania môžete nastaviť aj rýchlosť čítania.

Okrem toho sú v rôznych programoch rozšírené možnosti používania voľných kresieb, ktoré možno integrovať na ilustrovanie textov a tabuliek.

Pri používaní Office 2019 Home and Business na zariadení s dotykovou obrazovkou možno programy ovládať prstom alebo stylusom.

Ďalej sa optimalizovala aj súčasná úprava a správa dokumentov a súborov viacerými používateľmi - na tento účel je k dispozícii cloudová služba OneDrive spoločnosti Microsoft, prostredníctvom ktorej je možný súčasný prístup k údajom, ako aj ich aktualizácia v reálnom čase alebo ich zverejnenie odkiaľkoľvek. Komplexné zabezpečenie je zabezpečené aktuálnou správou prístupových a modifikačných práv, takže citlivé informácie možno vymieňať aj prostredníctvom cloudu.

Prehľad najdôležitejších inovácií balíka Office 2019

V balíku Office 2019 pre domácnosti a firmy je tiež veľa nových funkcií a nástrojov v osvedčených programoch Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Access:

 • Word 2019 urýchľuje prácu s textami pomocou rôznych nástrojov - napríklad pomocou funkcie "Review" môže používateľ okamžite vyhľadať cudzie slová alebo cudzojazyčné výrazy bez toho, aby musel opustiť program. Priamo v dokumente je možné kresliť aj voľnou rukou; k dispozícii sú aj farebné piktogramy na vizuálne zvýraznenie pasáží.
 • Excel 2019 ponúka nové možnosti vizualizácie zostáv vrátane mapových a lievikových diagramov, škálovateľnej vektorovej grafiky a vylepšenej integrácie a zobrazovania voľných kresieb. Okrem toho je teraz možné spájať texty. Novinkou v aplikácii Excel je aj ochrana pred stratou údajov, ktorá slúži na vyhľadávanie dôverných typov údajov, ako sú napríklad čísla kreditných kariet.
 • AplikáciaPowerPoint 2019 obsahuje nové vizuálne efekty na oživenie prezentácií alebo ich zdynamizovanie, napríklad zväčšenie alebo morfingové prechody. Okrem toho sú k dispozícii nové obrázky a upraviteľné piktogramy vrátane vektorovej grafiky, ako aj možnosť integrovať vlastné ilustrácie vytvorené digitálnym perom. Označenie textu známe z programu Word možno teraz použiť aj v aplikácii PowerPoint na farebné zvýraznenie pasáží.
 • Outlook 2019 ponúka nové funkcie na triedenie e-mailov podľa ich dôležitosti a významu a možno ich tiež čítať nahlas, čo je praktické najmä na cestách. Ochrana pred stratou údajov (DLP) zabezpečuje ochranu kritických údajov pred neoprávneným prístupom.

Ďalšie funkcie balíka Office 2019 Home and Business v skratke

Používatelia balíka Office Home and Business Edition majú okrem už uvedených funkcií programu k dispozícii aj nasledujúce funkcie, z ktorých niektoré sú dôležité najmä pre správcov a ponúkajú najmä zvýšenú bezpečnosť a rozšírené možnosti kontroly.

Zásady skupiny na zvýšenie zabezpečenia

Objekt skupinových politík (GPO) poskytuje skupinové politiky na zabezpečenie balíka Office 2019 pomocou súborov ADMX. Okrem kontroly aktualizácií to ovplyvňuje aj nastavenia zabezpečenia vrátane kontroly makier v externých dokumentoch.

Používanie prostredníctvom služby terminálových služieb / služby vzdialenej plochy (RDS)

Office 2019 Home and Business možno používať aj na termináli alebo serveri vzdialenej plochy. Okrem toho licencia zahŕňa právo na sekundárne použitie prenosného počítača definovaného používateľa.

Telemetrická aplikácia

Aplikácia Telemetria sa používa na zlepšenie používateľského zážitku. Na tento účel telemetria prenáša technické údaje (telemetrické údaje) do operačného systému počítača, v ktorom je nainštalovaná aplikácia Office Home and Business.

Kontrola aktualizácie

Kontrola aktualizácií ponúka správcom rôzne možnosti pre aktualizácie funkcií alebo funkcií a aktualizácie kvality dôležité z hľadiska bezpečnosti, ako sú záplaty a opravy: menej dôležité aktualizácie funkcií možno ignorovať a dôležité aktualizácie možno odložiť maximálne o 5 týždňov.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Office 2019 Home and Business

Nasledujúce systémové požiadavky sa vzťahujú na všetky verziebalíka MS Office 2019 Home a Business , ako aj na všetky ostatné verzie, pre ktoré môžu platiť ďalšie požiadavky.

 • Operačný systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1,6 GHz alebo vyšší, dvojjadrový procesor
 • Pamäť: 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM
 • Pevný disk: 4 GB alebo viac voľného miesta
 • Rozlíšenie/grafická karta: min. 1 280 x 768
 • a pre rozhranie akcelerované GPU: DirectX 10

Kompatibilita balíka Office 2019 Home and Business s operačnými a serverovými systémami Windows

Radi by sme ešte raz upozornili, že Microsoft Office 2019 Home and Business a všetky ostatné edície vyžadujú ako operačný systém Windows 10, aby sa zabezpečila inštalácia a správna funkčnosť softvéru.  Microsoft Office 2019 nie je kompatibilný s predchádzajúcou verziou Windows 8 ani so staršími verziami.

Na používanie balíka Office Home and Business 2019 v spojení so službou Vzdialená plocha je potrebný systém Windows Server 2019.

32-bitová alebo 64-bitová verzia - čo treba zvážiť pri inštalácii Office 2019 Home and Business?

Office 2019 je k dispozícii v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. Softvér sa inštaluje do počítača pomocou offline inštalátora (nie je potrebné pripojenie na internet). Spoločnosť Microsoft odporúča 32-bitovú verziu, aj keď inak na danom počítači používate 64-bitovú verziu systému Windows. Výhodou 32-bitovej verzie je lepšia kompatibilita s mnohými inými aplikáciami a doplnkami, ktoré sa používajú spolu s balíkom Office.

Na jednom počítači nie je možné súčasne nainštalovať 32-bitovú a 64-bitovú verziu balíka Office 2019 Home and Business.

Čo je dobré vedieť: Aké sú licenčné podmienky pre Microsoft Office 2019 Home and Business?

Každá edícia balíka Microsoft Office 2019 je licencovaná pre konkrétne koncové zariadenie - stolný počítač, notebook atď. S licenciou na softvér získavate aj právo nainštalovať na príslušné koncové zariadenie ľubovoľný počet kópií balíka Office Home and Business, ako aj všetky predchádzajúce verzie. Okrem toho môžete nainštalovať kópiu na sieťový server a používať ju buď na diaľku, alebo prostredníctvom infraštruktúry virtuálnej pracovnej plochy (VDI) s licencovaným koncovým zariadením.

Kúpte si Microsoft Office 2019 Home and Business za skvelú cenu v obchode so softvérom Wiresoft

 Microsoft Office 2019 Home and Business Edition od spoločnosti Wiresoft si môžete zakúpiť ako výrazne lacnejšiu samostatnú licenciu - vrátane nasledujúcich výhod:

 • Po dokončení platby máte licenciu Office 2019 Home and Business okamžite k dispozícii.
 • Zakúpená licencia Microsoft Office 2019 Home and Business je jednotná licencia.
 • So všetkými licenciami Microsoft Office, ktoré si môžete zakúpiť od spoločnosti Wiresoft, získate softvérový produkt, ktorý budete používať výhradne vy v plnom rozsahu.
 • Spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru neponúka skúšobné verzie, ktoré sú platné len na obmedzený čas alebo ktoré možno používať len obmedzene.
 • Pri kúpe licencie od spoločnosti Wiresoft si preto môžete byť naozaj istí, že kupujete originálny produkt spoločnosti Microsoft v súlade s právnymi predpismi.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sanákupu licencie   z Microsoft Office 2019 Home and Business nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené