AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 

Microsoft Office 2007 pre Windows

Či už v kancelárii alebo v pohodlí domácej pracovne - aby ste mohli na počítači pracovať profesionálne a sústredene, potrebujete vhodný kancelársky softvérový balík! Obsahuje najdôležitejšie aplikácie spoločnosti Microsoft, ako sú Word, Excel, PowerPoint a Outlook, pomocou ktorých môžete vykonávať širokú škálu kancelárskych úloh. Verzie Professional Plus a Enterprise balíka Office 2007 obsahujú aj systém správy databáz a publikačný program od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft ponúka so svojimi programami vynikajúcu pracovnú základňu pre firmy aj súkromných používateľov. Objavte širokú škálu funkcií balíka Office a využite nízke ceny softvéru! Wiresoft® podrobne predstavuje Office 2007, jeho inovácie, produkty a aplikácie.

dozvedieť sa viac "

Či už v kancelárii alebo v pohodlí domácej pracovne - aby ste mohli na počítači pracovať profesionálne a sústredene, potrebujete vhodný kancelársky softvérový balík! Obsahuje najdôležitejšie... dozvedieť sa viac »
Zatvoriť okno
Microsoft Office 2007 pre Windows

Či už v kancelárii alebo v pohodlí domácej pracovne - aby ste mohli na počítači pracovať profesionálne a sústredene, potrebujete vhodný kancelársky softvérový balík! Obsahuje najdôležitejšie aplikácie spoločnosti Microsoft, ako sú Word, Excel, PowerPoint a Outlook, pomocou ktorých môžete vykonávať širokú škálu kancelárskych úloh. Verzie Professional Plus a Enterprise balíka Office 2007 obsahujú aj systém správy databáz a publikačný program od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft ponúka so svojimi programami vynikajúcu pracovnú základňu pre firmy aj súkromných používateľov. Objavte širokú škálu funkcií balíka Office a využite nízke ceny softvéru! Wiresoft® podrobne predstavuje Office 2007, jeho inovácie, produkty a aplikácie.

dozvedieť sa viac "

Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Tu je niekoľko informácií o Microsoft Office 2007 Standard ako online MLK na stiahnutie v nemčine a mnohých ďalších jazykoch: Informácie o produkte: Microsoft Office 2007 Standard je k dispozícii od júna 2007 a umožňuje nepretržitú...
18,95 € *
O výrobku
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus - všetky aplikácie pre profesionálov v jednom balíku ako jedna licencia MS Office 2007 - a s ním aj edícia 2007 Professional Plus - predstavuje míľnik v histórii balíkov Office: V porovnaní so...
28,95 € *
O výrobku
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
U nás si môžete kúpiť lacný Microsoft Office 2007 Enterprise - na stiahnutie plnú verziu ESD! Tu je niekoľko informácií o Microsoft Office 2007 Enterprise ako online MLK na stiahnutie v nemčine a mnohých ďalších jazykoch: Informácie o...
37,95 € *
O výrobku

Ktoré programy sú zahrnuté?

V závislosti od toho, ktorú verziu softvéru si vyberiete, sa líšia aj obsiahnuté programy. Vysvetlíme, ktoré aplikácie sú k dispozícii a aké úlohy vykonávajú.

Microsoft Word

Word je zďaleka najpoužívanejším programom na spracovanie textu na svete. Je súčasťou balíka Office pre Windows aj Mac. Program je vhodný nielen na súkromné, ale aj na firemné použitie.

Jednoducho povedané: Microsoft Word má všetky potrebné funkcie na to, aby bola písomná práca pripravená na publikovanie. Okrem formátovania textu možno program Word používať aj na grafické úpravy dokumentov. Okrem toho program podporuje administratívne obchodné procesy, ako je napríklad vytváranie sériových listov.

Microsoft Excel

Microsoft Excel je najpoužívanejší tabuľkový procesor. Môžete nielen vytvárať tabuľky, ale aj vykonávať rozsiahle výpočty pomocou vzorcov a funkcií. Výsledky možno vyhodnocovať pomocou funkcií triedenia, zoskupovania a filtrovania, ako aj otočných tabuliek a graficky zobrazovať v diagramoch.

Pre lepší prehľad má Excel rôzne zošity s rôznymi kartami. V jednom zošite môžete vytvoriť 65 000 kariet

Microsoft PowerPoint

PowerPoint je program spoločnosti Microsoft, pomocou ktorého môžete vytvárať prezentácie. Podobne ako Word a Excel je k dispozícii pre systémy Windows a Mac.

Program Microsoft PowerPoint sa považuje za program orientovaný na stránky, pretože pre každú snímku sú k dispozícii rozsiahle možnosti návrhu. Možnosti dizajnu sú veľmi všestranné. Je len na vás, či chcete vložiť texty, grafiku, tabuľky a diagramy alebo multimediálny obsah, napríklad filmy a zvuky. Pre prechod snímok existuje množstvo efektov.

Microsoft Access

Podobne ako ostatné aplikácie, aj MS Office Access je k dispozícii ako samostatná kancelárska aplikácia alebo ako súčasť balíka Office. Tento softvér je k dispozícii len pre systém Windows a je vhodný najmä pre firmy. Pomocou programu Access môžete predovšetkým vytvárať a spravovať databázové aplikácie. Tie sa dajú vytvárať ako aplikácie pre počítač aj ako aplikácie pre prehliadač. Potom sa databázy sprístupnia príslušným kolegom.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher je softvér na publikovanie na počítači. Používa sa na tvorbu tlačových publikácií, titulkov e-mailov a prezentácií produktov. Môžete tiež vytvárať blahopriania a pozvánky. Program sa od MS Word líši tým, že sa v tomto prípade zameriava na úpravu rozloženia.

Aplikácia je určená pre menšie spoločnosti a súkromných zákazníkov. Keďže šablóny dizajnu sú už zahrnuté, obsah sa dá rýchlo upraviť a publikovať.

Microsoft Outlook

Sortiment produktov MS dopĺňa e-mailová služba Outlook. Tam môžete prijímať a spravovať e-maily hneď po nastavení poštovej adresy.

Okrem funkcie e-mailu je k dispozícii aj integrovaný kalendár, v ktorom môžete nechať prenášať schôdzky priamo z e-mailu na príslušný dátum. Týmto spôsobom sa vyhnete chybám pri prenose dátumu a času. K archivovanej pošte a schôdzkam máte prístup kedykoľvek - aj bez internetu.

Microsoft Office 2007: Uvedenie na trh a vývoj

 • V roku 2005 bola oznámená nová verzia balíka Office pod kódovým označením "Office 12".
 • Pri príležitosti konferencie WinHEC (Windows Hardware Engineering Conference) predstavil Bill Gates 23. mája 2006 verziu Beta 2. Na testovanie bol sprístupnený beta program spoločnosti Microsoft. Od konca mája do konca októbra 2006 bola táto verzia stiahnutá 3,5 milióna krát. Len v Nemecku bolo zaznamenaných 500 000 stiahnutí.
 • Dňa 14. septembra 2006 bola predstavená technická aktualizácia beta verzie 2, ktorá obsahovala niektoré zmeny v používateľskom rozhraní. Okrem toho boli opravené programové chyby verzie Beta 2.
 • Fáza beta verzie sa skončila 30. októbra 2006 a odvtedy si ju už nemožno stiahnuť. Len o niekoľko dní neskôr bol vývoj ukončený vydaním verzie Release to Manufacturing. Nástupca balíka Office 2003 sa objavil na trhu pre individuálnych používateľov 30. januára 2007 súčasne s operačným systémom Windows Vista. Spoločnosti si mohli zakúpiť Office 2007 aj Windows Vista už v novembri 2006.
 • Nástupca balíka Office 2010 prišiel na trh v rovnomennom roku.
 • Dňa 10. októbra 2017 spoločnosť Microsoft ukončila technickú podporu balíka Office 2007.

Tieto inovácie na vás čakajú

 • Office 2007 po prvýkrát nemá známu štruktúru ponúk a obvyklé panely nástrojov. V tejto verzii je štruktúra ponúk nahradená multifunkčným panelom, ktorý sa nazýva aj stuha. Výhodou je, že príkazy sú zoskupené a tie sú zase zoskupené na kartách. Program tak získava na prehľadnosti a umožňuje rýchlejší výber požadovaných funkcií.
 • Štandardné karty kancelárskej aplikácie sú rozšírené o rôzne odrážky, ktoré sú k dispozícii v závislosti od kontextu. Existujú dva typy: Karty programu, ktoré možno vybrať len v určitom režime zobrazenia, a kontextové karty, ktoré sú k dispozícii napríklad pri práci s grafikou, tabuľkami a grafmi.
 • Ďalšou novou funkciou balíka Office 2007 sú takzvané živé náhľady. Formátovacie funkcie, šablóny a návrhy sa zobrazujú v náhľade v reálnom čase v okne dokumentu.
 • V tejto verzii spoločnosť Microsoft zavádza nový štandardný formát súborov (OpenXML) založený na XML. Predchádzajúce modely balíka MS Office dokážu formát otvoriť a upraviť pomocou bezplatného konvertora.
 • Režim kompatibility umožňuje ukladanie v starých formátoch súborov. To znamená, že dokumenty možno ľahko čítať aj v starších verziách balíka Office pre systémy Windows a Mac.
 • Microsoft Office 2007 tiež zavádza nový formát exportu (XPS) podobný formátu PDF.

Ktorá verzia balíka Office 2007 je vhodná pre ktorého používateľa?

Spoločnosť Wiresoft® ponúka softvér Office 2007 v troch rôznych verziách. Ukážeme vám, ktoré z nich sú k dispozícii a ktoré sú najvhodnejšie pre plánovanú aplikáciu.

Professional Plus

Táto verzia je vhodná najmä pre firemných zákazníkov. Professional Plus vám uľahčí každodennú prácu v kancelárii. Vďaka rôznym jednoduchým a intuitívnym programom môžete ľahko zmapovať procesy vo vašej spoločnosti a zabezpečiť vyššiu efektivitu. Univerzálne softvérové kancelárske riešenie je k dispozícii firemným zákazníkom na stiahnutie a je vybavené všetkými aplikáciami známeho radu produktov Microsoft.

Tieto programy sú k dispozícii na použitie

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Podnik

Či už ste v práci alebo doma, verzia Enterprise balíka Office 2007 vám umožní získať čo najviac z vašej práce, nech ste kdekoľvek. Nezáleží na tom, či používate počítač, telefón alebo webový prehliadač. K dispozícii sú tie isté programy ako v programe Professional Plus. Na stránke Wiresoft® získate plnú verziu ako licenciu pre jedného používateľa s druhým právom na používanie.

Štandard

Office Standard-2007 je určený predovšetkým pre súkromných používateľov a malé podniky, ktoré potrebujú výber nástrojov na zvýšenie produktivity. Verzia Standard je kancelársky softvér so základnými programami, ktoré vám umožnia rýchlo a jednoducho vykonávať úlohy. Či už chcete prehľadne navrhovať dokumenty, vytvárať tabuľky alebo prezentácie a spravovať e-maily, záznamy v kalendári a kontakty - to všetko je možné.

Tieto programy sú zahrnuté:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Ako nainštalovať Office 2007 do systému Windows 10?

Office 2007 už nie je podporovaný v hlavnom prúde, ale stále ho môžete nainštalovať a používať v systéme Windows 10. Ukážeme vám krok za krokom, ako najlepšie postupovať:

Inštalácia balíka Microsoft Office 2007

 1. Vložte disk CD do jednotky. Ak sa sprievodca nastavením nespustí automaticky, prejdite na jednotku CD a vyberte "SETUP.EXE".
 2. Budete požiadaní o zadanie kľúča produktu. Zadajte ho. Produktový kľúč sa zvyčajne nachádza na nálepke na obale CD.
 3. Prečítajte si licenčné podmienky softvéru Microsoft a akceptujte ich. Teraz kliknite na "Next".
 4. Postupujte podľa pokynov. Po inštalácii balíka Office 2007 môžete okno zavrieť.

Aktivácia balíka Microsoft Office 2007

Ak chcete zabezpečiť bezproblémové fungovanie všetkých programov balíka Office, musíte ešte aktivovať balík Office.

 1. Kliknite na tlačidlo Microsoft Office. Potom kliknite na "Možnosti" a "Aktivovať Microsoft Office".

Mali by ste tiež vedieť nasledujúce informácie

Pre balík Microsoft Office 2007 už nie sú k dispozícii žiadne aktualizácie zabezpečenia, možnosti podpory akéhokoľvek druhu ani aktualizácie výkonu a kompatibility. Poskytovateľ Microsoft ukončil poskytovanie týchto služieb v októbri 2017. Stále je možné používať všetky programy balíka Office 2007. Môžu sa však vyskytnúť bezpečnostné medzery. Preto objavte novšie softvérové balíky, ako sú Office 2013Office 2016 a Office 2019.

Pre majiteľov produktov Apple je k dispozícii aj Office for Mac. Či už ste súkromný používateľ, študent alebo firma - pre každú oblasť použitia nájdete tú správnu edíciu.

Objednajte si MS Office na Wiresoft® - rýchlo a bez komplikácií

Objednajte si Office 2007 jednoducho v internetovom obchode Wiresoft®! U nás môžete využívať nielen výhodné ceny, ale aj prvotriedne výrobky. Zaujíma vás, prečo sú softvérové licencie u nás také lacné v porovnaní s inými dodávateľmi? Na túto otázku je ľahké odpovedať. Používané licencie získavame v rámci prevzatí, fúzií alebo konkurzov a ponúkame ich za zníženú cenu. Princíp recyklácie použitého softvéru sa oplatí tak predávajúcim, ako aj kupujúcim spoločnostiam. Veľká výhoda pre vás: Všetky aplikácie Microsoft Office 2007 môžete používať bez obmedzenia!

Keďže dodanie tovaru sa uskutočňuje výlučne digitálne, nevznikajú vám žiadne ďalšie náklady. Balík MS Office je vám k dispozícii maximálne po 24 hodinách. Zaplaťte pohodlne pomocou platobnej metódy podľa vlastného výberu. Ponúkame platbu vopred, PayPal, kreditnú kartu, okamžitý bankový prevod a nákup na účet.

Naposledy zobrazené